poniedziałek, 15 grudnia 2014

Old Town


(pic. Luiza, wearing Bershka coat, Sin Say sweater, cap & scarf, Centro backpack, No name shorts & H&M boots)

PL: Dziwnie tak wiedzieć, że za tydzień święta, a ja jedynie widziałam śnieg raz, gdy wracałam z inwentaryzacji z Olsztyna do Gdańska. Dziwne jest też dla mnie, że za 4 dni kończę 20 lat. Koniec bycia nastolatką, z przodu pojawia się dwójka. Nadal nie mogę uwierzyć, że niedługo będę już miała tyle lat, że czas tak szybko minął. Niedawno dopiero stałam się pełnoletnia, a już końcówka trzeciego semestru na studiach. Jeszcze nie znalazłam swojego miejsca i zajęcia na świecie, zobaczymy jak to będzie jak będę świętować za pięć lat ćwierćwiecze. Jak wcześniej pisałam, ostatni miesiąc był dla mnie po prostu dziwny. Może przez natłok pracy? W końcu dwa razy w tygodniu byłam na inwentaryzacji, aby pozbierać pieniądze na wyjazd w góry podczas ferii zimowych. Jednak wiem, że nie tylko. Dowiedziałam się także, że wszystko potrafi się wydarzyć. Mimo, że przez kilka miesięcy nic się nie dzieje, wszystko jest po staremu, to w jedną chwilę, albo w kilka dni wszystko może się zmienić, wydarzyć. Sprawia to, że mamy ochotę na początku odciąć się jak najbardziej od tego wszystkiego, aby wyłączyć myślenie, a potem po zaakceptowaniu, potrzebujemy dodatkowych godzin na dobę, aby móc to przemyśleć. Niestety głównie skutkuje to bezsennością i przechodzeniem wszystkich gier po kolei, ewentualnie przeglądanie internetu bez ładu i składu. Zauważyłam przez to, że przez półtora roku na studiach, mimo, że jestem na ASP, to spoważniałam. 
Mimo tego, już od tygodnia nie mogę doczekać się Świąt. Słucham juz samych świątecznych piosenek. PL: Na tych zdjęciach możecie po raz ostatni podziwiać mój płaszcz zimowy. Tydzień temu zostałam namówiona przez chłopaka i kupiłam zwykłą, grubą parkę. Jest mi  w niej o wiele cieplej niż w tym płaszczyku. Cały zestaw to zwyczajne połączenie czarnego z jednym, jasnym kolorem. Ostatnio ubieram się tak cały czas. Chyba jedyną nowością są spodenki, które są bardzo elastyczne i mają wysoki stan. 

ENG: On this photos you can see for the last time this coat. Last weekend my boyfriend persuaded me to buy normal, thick coat. For me with it is more heat than in this coat. It's normal look with mostly mack colour and some color moments. I can wear it all the time. A new thing in this post are my shorts, with hight waist. 
Zobacz stylizację w - MODNAPOLKA.pl


8 komentarzy:

 1. Stylizacja jest świetna, scenografia po prostu piękna. Bardzo podoba mi się prostota Twojego bloga, to że posty są pisane w prosty, ale bardzo interesujący sposób. Masz przepiękne oczy! Pozdrawiam :) wwhatcanisayy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealnie pasuje Twoja stylizacja do otaczającego Cię krajobrazu.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. swietne buty!!
  http://zielonoma.blogspot.it/2014/12/snow.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna stylizacja i genialne bucioszki !

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialnie wyglądasz. :) Super kolorystyka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, ale klimat! Uwielbiam takie zdjęcia "z duszą" :) ja pamiętam jak planowałam swoją osiemnastkę, a już w kwietniu strzeli mi 22... no cóż, taki los :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna stylizacja !
  i cudowne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)