środa, 19 listopada 2014

Beach on Orłowo


(pic. Luiza, wearing Tally Weijl top, Pull&Bear jeans, H&M boots, Sin Say sap & BornPrettyStore rings)

PL: Środa, dzień, w którym mogę odpocząć, wyspać się, gdzie w nocy, albo nad samym ranem śnią mi się na prawdę świetne sny, mające fabułę. Dosłownie środa jest aż za bardzo idealna, właśnie, aż za bardzo. Według mojego sąsiada, który zaczyna wiercić i stukać młotkiem około 7-8 rano. Przez niego, mój wspaniały, realistyczny sen o chorobie, która opanowała całą Ziemię, a hitlerowcy robili badania na ludziach, by znaleźć lekarstwo, nie skończył się. Cóż, zawsze jest to okazja by samemu dokończyć sen, włączyć Worda i pisać, nawet krótkie opowiadanie, chociaż nie wiem czy aż tak mało stron zabierze mi cała fabuła.
Uwielbiam właśnie takie sny, gdzie cała historia po dodaniu kilku rzeczy idealnie nadaje się na opowiadanie. To już nie pierwszy taki raz, gdzie tak bardzo mi się spodobał i zainspirował mnie zwykły sen.
Mam dobrą nowinę! Dla mnie, głównie, bo chyba ja z tego będę się cieszyła niedługo. Za maksymalnie 1,5 tygodnia będę mogła grać w Assassin's Creed Unity (jeżeli do tego czasu uda mi się przejść Assassin's Creed IV: Black Flag). Połowę pieniędzy na grę mam, więc niewiele zostało.

ENG: Wednesday it's a day when I can have relax, when I can sleep in, where in the night, or in the morning I have really amazing dreams, with story. Wednesday is too ideal, to be real. Today my neighbour spoiled me this day in the morning. He was starting to drill about 7-8 am. Because of him, my amazing, realistic dream, about killing illness who was around the world, and about Hitler people who are doing studies for a cure, didn't end. But on the other hand, I can end it by myself, turn on Word and write. I really like dreams like this, where all story after add some things, are like a story, or book. It's not my first like this. 
I've got goos news! Well good for me, because I'll be happy soon, because of this. For 1,5 week I will have 'Assassin's Creed Unity' game! I've got a half money for this game.PL: To taki zwykły zestaw, którego zdjęcia zrobiłam jak jeszcze było ciepło. Przypomniałam sobie wreszcie o bluzce XL z Tally Weijl, która wygląda momentami jak sukienka. Niestety już nie mogę nosić tego płaszcza, jest za zimno na to, a już od poniedziałku muszę nosić zimowy. Liczę tylko, aby niedługo spadł śnieg. Czapkę noszę prawie cały czas, zauważyłam niedawno, że idealnie także pasuje do płaszcza zimowego.

ENG: It's normal look. I did photos for this when it was warmer outside. I'm wearing my top from Tally Weijl, what has XL size, and looks somethines like a dress. I can't wear this coat anymore, it's too cold outside, and on Monday I wore for the first time my winter coat. I saw that this cap (what I wear all the time), fits to my winter coat.


Zobacz stylizację w - MODNAPOLKA.pl


12 komentarzy:

 1. Ach te nasze polskie morze.. narobiłaś mi ochoty na weekendowy wypad. ;p

  pozdrawiamy:*

  OdpowiedzUsuń
 2. czapka i spodnie super ;)

  jak dla mnie blog jest ciekawy

  poradnik modowy zapraszam: http://youbeefashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakie piękne widoki! Ślicznie!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. morze jesienią coś pięknego ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach...zazdroszczę Ci tych plenerów...
  Look świetny! Niby zwyczajny, ale ze smaczkiem :)
  pozdrawiam
  http://poprostumeg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami to właśnie w snach przychodzą cudowne pomysły na książkę czy opowiadanie. Mnie często zdarza się taka sytuacja. Często w moim przypadku o snach zapominam po przebudzeniu, a potem dostaję jakiegoś przebłysku. Świetna stylizacja, najbardziej spodobały mi się jeansy. Patrząc na morze za Tobą zachciało mi się tam wrócić. wwhatcanisayy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny outfit ! :)

  http://www.kefashionsisters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Buty i płaszczyk super!
  Pozdrawiam http://urbaniaknatalia.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny outfit! Orłowo ma swój cudowny klimat :)

  http://goldenmove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. prześliczne zdjęcia, cudownie wyglądasz *,*
  zapraszamm♥
  http://madeline-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)