środa, 17 września 2014

Gold jewellery

(wearing BornPrettyStore jewellery)

PL: Ostatni weekend jak i dni były dla mnie kompletnie zabiegane- nawet nie wiedziałam, gdzie mija ten cały czas. Cały weekend, od piątku południa do poniedziałku rano spędziłam z chłopakiem, bardzo dobrze się bawiłam, a nawet w niedzielę wieczorem widzieliśmy spadającą gwiazdę.
Dzisiejszy post trochę inny niż wszystkie. Jak pewnie zauważyliście wcześniej, rozpoczęłam współpracę ze sklepem internetowym BornPrettyStore. Sklep ten ma do zaoferowania akcesoria, biżuterię, ubrania, akcesoria do włosów, makijażu i paznokci. Jest to Chiński sklep z niskimi cenami. Ponad miesiąc temu zamówiłam pierwsze rzeczy ze sklepu- naszyjnik i pierścionki, które możecie zobaczyć na zdjęciach. Po miesięcznym oczekiwaniu na paczkę, nareszcie do mnie dotarła i nie zawiodłam się! Biżuteria jest taka sama jak na zdjęciach w sklepie, a ceny są po prostu bardzo niskie (całość moich zamówień- naszyjnik, jeden zestaw 3 pierścionków i jeden pierścionek za pierwszą kostkę) było za nie całe 10$. Biżuteria nie przebarwia skóry, oraz jest lekka. Mimo, że prawie nigdy nie nosiłam pierścionków, teraz dobrze czuję się z czterema pierścionkami na jednej ręce. Naszyjnik także przypadł od razu mi do gustu- jest ażurowy, świetnie pasuje do każdego zestawu.
Sklep bardzo polecam, biżuteria jest wykonana solidnie, a ceny są po prostu idealne! Chociaż według mnie, najlepszą rzeczą w tym sklepie jest darmowa przesyłka, dzięki temu nie musimy płacić kilkunastu dolarów za przesyłkę przy zamówieniu za kilka dolarów. Jedyny minus, to czas przesyłki- do Polski to około 3-4 tygodni. Jednak warto czekać.
Jest także promocja tylko dla moich czytelników- po wpisaniu kodu AGNT10 macie 10% zniżki na każdy produkt w sklepie! Zapraszam.

ENG: Last weekend, and days were really busy for me- I don't know how the time was running them. All weekend, from Friday midday to Monday morning I spend with my boyfriend. We had a good time, and even we saw shooting star.
Today's post will be another like every. Like you can saw earlier I cooperate with Internet shop BornPrettyStore. In this shop you can find clother, accesories, jewellery, accesories for hair, make up and nails. It's chineese shop, with low prizes. More than month ago I order first things from this shop- necklace and rings, which you can see on this photos. After month, letter came to me and I didn't fail to it! Jewellery looks the same like on photos on shop, and prizes are so low (all my order- necklace, pack of 3 ring and 1 single ring) cost less than 10$. Jewellery doesn't colored skin. I didn't often wear rings before it, but now I feel with it really good, even wering four rings on one hand. I like necklace too- it's transparent, and fit to every look. 
I really reccomend this shop, jewellery is made really good, and prizes are the best. But the best in this shop pis free shipping. One minus is time to wait for letter, to Poland and US about 3-4 weeks, but I know it's worth to wait.
It's a sale only for my readers- with code AGNT10 you will get 10% sale to every thing in this shop!


6 komentarzy:

 1. idealny naszyjnik.

  http://simplylifestyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładnie wyglądasz w kapeluszu, świetne zdjęcia!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! zakochałam się w tych zdjęciach

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to jest jakiś top co masz na sobie? Śliczny print! Genialne zdjątka! :*
  zapraszam:
  arfashionstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)