wtorek, 9 września 2014

Elegance black maxi


(Second hand top, no name maxi skirt, H&M boots & DIY necklace)

PL: Ostatni miesiąc studenckich wakacji mija mi tak samo jak w zeszłym roku- wstaję, jem śniadanie, gram na komputerze, siedząc przy okazji przed telewizorem, oglądając Trudne Sprawy, Szkołę, Ukrytą Prawdę. Patrząc na te seriale mam wrażenie, że ludzie, przedstawiani na postawie "historii opartych na faktach" są kompletnymi idiotami, rozumiem, czasem mają problemy, podobne do tych z seriali, ale rozwiązywanie ich jest idiotyczne. Oglądając Szkołę- nowy serial, można zobaczyć, że każdy w gimnazjum zachodzi w ciążę, po czworokąciku, bierze narkotyki, albo zupełnie olewa naukę. Rodzice, oglądając takie seriale mogą pomyśleć, że ich dzieci, mając swoje sekrety (bo chyba każdy ma), biorą narkotyki, albo są w ciąży. Tak samo pokazywanie problemów rodzin- a to współlokator, który zachowuje się i wygląda jak gangster, ale przecież właściciele uważają, że on na pewno jest studentem (mimo, że ma kolegów z rodem jakiegoś gangsterskiego filmu, oraz wyjmuje okrągłe sumy z bankomatu). Tak samo, gdy zaczynają mieć z nim problemy (bójki przed domem itd) to nie zrywają umowy, bo on grozi policją. Mam wrażenie, że te seriale mają za zadanie odmóżdżyć społeczeństwo, ja oglądam je, by zobaczyć jakie to idiotyczne i pośmiać się z sytuacji.

ENG: Last month of student summer (on September) I'm spending the same like in last year- I woke up, eat breakfast, play computer games, and watch TV in the same time- mostly serial 'Difficult Issues', 'School' and 'Hidden Truth'. Watching this serials, where people's stories are based on facts, I think that there people are idiots, I uderstand that sometimes they have problems like in serials, but what they do with it is really stupid. Watching 'School'- new paradocumental programm, you can see that every children at junior high school are pregnant and take drugs.. Parents, who are watching this serials, thought that when their children have secrets (because who doesn't have?), take drugs, or are pregnant. The same is with schowing family problems- roommate who behavies and looks like gangster, parents thught that he is only a student (even when they saw his gangsters friends, and that he took from cashmachine a lot of money). When he fight on the garden, and when they have problems with him, they don't terminate the conctract because he told about policeman. I think that this serials are only for make a stupid society, I watching it, because I want to laught from it.

PL: Dzisiaj trochę elegancki zestaw. Bluzka, którą kupiłam w lumpeksie, razem z czarną, obcisłą spódnicą, wyglądają jak jedna sukienka. Bardzo dobrze się w tym zestawie czuję. Top odsłania plecy, które po wakacjach są opalone (a u mnie głównie, bo najłatwiej mi się pala plecy). Do tego dodałam moje ulubione buty, z którymi się nie rozstaję ostatnio. 

ENG: Today I want to show you some elegance look. Top, what I bought at second hand, with black, fit maxi, look like a dress. I really feel good at this look. Top shows my back, whose are tonned after holidays. For this I add my favourite boots, what I wear all the time.

Zobacz stylizację w - MODNAPOLKA.pl


10 komentarzy:

 1. jakie piękne zdjęcia :)
  bardzo podobają mi się takie proste zestawy !

  OdpowiedzUsuń
 2. oh czarna maxi plus ta bluzka z mocno wycietym tylem = bajka!!
  co do tych wszystkich programikow to podobne mam o tym zdanie i nie ogladam juz od dlugiego czasu , nie mam siły juz sie nawet z tego smiac :P

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam topy z takim wycieciem z tylu!

  Pozdrawiam, M.
  http://hipnature.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, klimat zdjęć jest świetny! Podoba mi się ta bluzeczka, ma ładny kolor.
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz rację - takie programy nic nie wnoszą do życia, a pewnie niejedna matka po oglądnięciu takiego "szitu" zwyczajnie narobiła afery swojemu dziecku, podejrzewając je o słoneczka i inne takie. Zdjęcia mają wspaniały klimat, a zestaw jest cudowny! :")

  OdpowiedzUsuń
 6. Widzę, że Twój studencki miesiąc wakacji, wrzesień, mija podobnie do mojego :D Co do falownicy z mojego bloga to mogę śmiało powiedzieć, że po warkoczu wyglądają nawet o niebo lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. A więc świetny wtedy miałaś strój kąpielowy! Dziękuję za komentarz :D Śliczny naszyjnik i koszulka!

  arfashionstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)