piątek, 5 września 2014

Back to blond


(wearing H&M boots and hat, Romwe T-shirt, No name leggins & Second Hand shirt)

PL: Na samym wstępie chcę napisać kilka słów o piosence z góry. Kończąc grę Assasin's Creed Brotherhood bardzo spodobała mi się piosenka jedna (no może nie jedna, tylko wszystkie w grze). Włączyłam wyszukiwanie tytułów piosenek, które się słucha i znalazłam tytuł, a przy okazji nazwę płyty, z której pochodzi. Nie wiedziałam, że wydając drugą część gry postarano się także o soundtrack do niej. Jak zawsze od razu włączyłam cały na YouTubie i jestem nim zachwycona ♥ Jestem uzależniona nie tylko od gry, ale też od jej muzyki.
Jak widać i po tytule i po zdjęciach, wróciłam do blondu. Brąz był testem, by zobaczyć jak wyglądam w innym kolorze. Najlepiej jednak czuję się w blondzie. Teraz jednak to nie całkowicie jasny blond, ale słomkowy, połączony z poprzednim brązem i platyną. Mi się podoba, a nawet bardzo, a jak Wam?
Dużo osób postrzega blondynki jako głupie- są żarty, że gdy blondynka ma odrosty to znaczy, że mózg walczy. Sama nie wiem skąd wzięły się te stereotypy, tak samo jak o kobietach, które źle jeżdżą samochodem, czy o mięśniakach, którzy najchętniej by się tylko bili. Spotkałam się już kilka razy w swoim życiu, że ludzie, widzący, że jestem blondynką żartują o moim poziomie inteligencji. Ja widziałam wiele mądrych blondynek, tak samo jak i głupich brunetek, więc nie wiem, skąd się to wzięło. Więc, proszę, nie oceniajcie innych po wyglądzie.

ENG: On the beginning I would like to write few words aout song. When I ended 'Assasin's Creed Brotherhood' game I really liked one song (ok, not one, but all from this game). I turn on App to find a title of song, and I found a title of 'Assasin's Creed II' soundtrack. I dind't know that with second part of a game was make a soundtrack for second, 'Brotherhood' and "Relatives' parts. I found all CD on YouTube and I really like it ♥ I'm addicted for game and music.
Like you can see by post title, and photos, I backed to my blond hair. Bronse was a test- how I will be looking at when I will have another colour. But the best I feel on blond. Now it's not light blond, but straw, with last bronse colour and lighter blond. Do You like it?
Many people think that blond girls are stupid- there are jokes about blondies that when they have suckers their brain is still fight. I don't know from where are those stereotypes, the same is with woman who can't drive a car, and about muscule man who want to fight all the time. I had some situations with another people, when they saw my colour of hair their joked about my IQ. I kunow many intelligent blondies and stupit brunets, to I dind't know from where it is. So, please, don't judge another because of the way how they look.


PL: Po tym, jak napisałam ostatnio o jesiennej pogodzie, następnego dnia się rozpogodziło a temperatura jest całkowicie letnia. Bardzo mi się to podoba, zwłaszcza, że można nadal chodzić po podwórku na krótki rękaw. Dzisiaj ponownie zestaw 2 kolorystyczny- jeden kolor dominujący, oraz jedna rzecz z bardziej rzucającym się w oczy. Bardzo polubiłam takie zestawy, zwłaszcza, w których kolorem dominującym jest czarny.

ENG: After when I wrote last, about atumn weather, the next day was really summer temperature. I really like it, because I can walk outside with tops, not coats. Today is next look with 2 colours- one on almost all cllothes, and second, another who conspicuous. I really like this outfilts, mostly when it's with black colour.


Back to blond9 komentarzy:

 1. piękna koszula, zakochałam się !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bosko wyglądasz ;) cudowna koszula i kapelusz ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. podoba mi się, do twarzy Ci w kapeluszu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja równiez wróciłam do swojego blondu - tylko, że schodziłam z czarnego koloru i nie było ładnie;p Świetnie wyglądasz w blondzie. A w koszuli się zakochałam <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowną masz tą koszulę w kratę!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Polecasz Assasin's Creed, bo nie wiem, czy się za to zabrać? :) Przeszłam wszystkie części Tomb Raidera i nie wiem, czy Assasin mi podpasuje. :D Fajny outfit ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie chcę urazić tutaj czarnowłosych dziewczyn ale.. w sumie powiem to!
  Blond włosy kojarzą mi się z czystością, z kobieta z klasą i z samymi ładnymi dziewczynami natomiast czarne włosy z wieśniarami. Jeszcze nigdy nie widziałam ładnej czarnowłosej kobiety (nie licząc Kardashianek) Tutaj w polsce jak są czarnowłose to albo dziwki na ulicy albo wymalowane lambadziary z dyskotek.
  Wyglądasz ślicznie !

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć!

  Super blog! Oby tak dalej! :)

  Zajrzyj też do mnie: http://www.yntbctbq.blogspot.com

  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie tu u Ciebie <3
  Obserwacje za obserwacje ?
  ZAPRASZAM DO MNIE :http://gulmi-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)