wtorek, 2 września 2014

Burgunt sweater


(wearing H&M hat, New Look sweater, Dr Martens boots & no name top and leggins)

PL: Ostatni tydzień był dla mnie pełen "atrakcji"- przez trzy dni jeździłam do Elbląga, na dodatkowe jazdy samochodem, w piątek niestety zachorowałam, a wtedy czekało mnie wiele do zrobienia- w sobotę miałam z samego rana ponownie jazdy, oraz wieczorem imprezę mojej siostry, na której jej pomagałam. Ogólnie bardzo dobrze ją wspominam, spotkałam się ze starym przyjacielem, którego znam od podstawówki i którego nie widziałam 2 lata. W poniedziałek byłam ponownie w Elblągu- tym razem na egzaminie, całkowicie zestresowana wsiadłam do samochodu i dołączyłam do grona kierowców! Czekam teraz tylko na wyrobienie prawa jazdy i będę proponowała każdemu, aby go podwieźć. 
Gdy zobaczyłam w sobotę mojego starego przyjaciela, nie mogłam uwierzyć, że to on. Pamiętałam go jeszcze jako niższego, w krótkich włosach. Na początku, gdy zobaczyłam go w furtce, wchodzącego na podwórko pomyślałam, że to jeden z kolegów siostry i bardzo się zdziwiłam gdy znał moje imię. Wtedy już mi zaświtało i rozpoznałam go. Jeszcze gdy byliśmy w podstawówce spędzaliśmy razem w trójkę (ja, moja siostra i przyjaciel) całe wakacje- to biegaliśmy po lesie, to rozpalaliśmy ogniska. Wakacje w podstawówce bardzo dobrze wspominam, dobrze się bawiliśmy. Teraz niestety trochę się nie widzieliśmy, ale mam nadzieję, że uda nam się zobaczyć już przed październikiem.

ENG: Last week was really exhausted for me- three days I was in Elbląg for driving lessons, on Friday unfortunately I began sick, and then I need to be OK- on Saturday I was in Elbląg too, and I help my sister in her birthday party. It was really good, and I had fun. I met my old friend, who I have known from first class of primery school and who I didn't see from 2 years. Yesterday I was in Elbląg too- for driving exam. I was really stressed but I went to car I w passed! Now I'm only waiting for my driving card, and then I will can ask everybody to pick up them.
When I saw my friend on Saturday I dind't believe that it was him. I rememer him smaller and with no long hair. First I though that it was my sister's friend from school, and the I was really suprised that he knew my name. Then I know that was my best friend. I rememer when we were on primary school, and we spent all summer together (me, my sister and him). We climbed on trees and made fireplaces. It was amazing time, we spent then really good moments together. Now, we hadn't met so long, but I hope that we are going to see, before October.PL: Ostatnio mam problemy ze stworzeniem jakiegoś zestawu, który mi się spodoba. To pewnie wszystko przez jesienną już pogodę- nie lubię nakładać na siebie wielu warstw, oraz nie lubię gdy jest mi zimno (nawet jeżeli mam bluzkę, sweter i płaszcz zimowy na sobie). Zwlekam więc tutaj jak najdłużej, aby pokazać typowo jesienny zestaw- z płaszczem, butami na jesień, bez odkrytego brzucha. Jednak chyba będę musiała niedługo taki tutaj dodać. Na ten zestaw wpadłam przeglądając zdjęcia na LookBooku- cały zesatw, z obcisłymi spodniami/ legginsami i krótką bluzką w jednym kolorze, oraz jakiś jeden akcent- u mnie to gruby sweter w kolorze burgrunt. W chłodniejsze dni wróciłam także do moich ulubionych butów, które idealnie nadają się nawet na jesień. Jest więc to zestaw pożegnalny, dla krótkich topów i spódniczek, trzeba je zostawić na następny rok.

ENG: Last I had problems with looks- I didn't like everything what I wore. I thing that it was because of atumn weather- I don't like to wear too much layers of clothes, and I don't like when it's cold for me (even with shirt, sweater and winter coat). So I don't want to show on blog really atumn look- with coat, boots, without my stomach or legs on photos. But I will need to do this soon. For this look I found inspratin on LookBook- all look with one colour and with one another thing with interesting colour- here hot burgunt sweater. On colder days I returned for my favourite boots, whom are ideal even for atumn. So I thing that it's goodbye look, for short tops and skirts, I need to leave them for next summer


Zobacz stylizację w - MODNAPOLKA.pl12 komentarzy:

 1. Twój blog jest cudowny! Znalazłam przypadkiem, więc weszłam i jestem pod wrażeniem! Super stylizacje, widać, że masz swój własny styl! Zdjęcia też są piękne. I dzięki Tobie znalazłam utwór, który nie dość, że bardzo mi się podoba, to również nada się do biegania, długo takiego szukałam. :D Zapraszam do mnie! ;) http://wwhatcanisayy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Burgund idealnie pasuję do teraźniejszej, jesiennej aury ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne stylizacje, masz ciekawy styl i w fajny sposób łączysz kolory i faktury, do tego masz cudowne włosy! :) Jestem od wrażeniem i oczywiście obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. jak dla mnie super zestaw !
  sweter bardzo fajny, na tą stronę takie swetry bardzo nam się przydadzą :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny outfit. Czerń w idealnym wydaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, bardzo stylowo!

  http://joannok.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialny sweterek, burgund to mój ulubiony kolor jesieni.

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)