piątek, 4 lipca 2014

White top


(wearing: H&M hat, New Yorker Top & Shorts, Centro Backpack and No name shoes)

PL: Piosenka, którą możecie posłuchać wyżej od razu kojarzy mi się z wakacjami. Tak samo jak Jubel grana przez Klingande. Gdy tylko słyszę pierwsze brzmienia od razu zaczynam marzyć o wakacjach. By zebrać się z najbliższymi znajomymi, w cztery, pięć osób, wziąć samochód, zatankować do pełna (to byłoby drogie teraz), spakować najpotrzebniejsze rzeczy i jechać. Gdzie? A tam, gdzie zapragniemy- na południe Europy, by zwiedzić Włochy, Grecję, może trafilibyśmy do Lloret de mar? Podróżowalibyśmy tak z miesiąc, albo i nawet całe wakacje- zatrzymując się w niektórych miejscach na tydzień, może dłużej. Kąpalibyśmy się w nocy w morzu Śródziemnym, oglądalibyśmy wschody słońca w górach. Takie wakacje byłyby idealne. Nie ważne gdzie- mogłaby być to nawet podróż wzdłuż Polskiego wybrzeża- najważniejsze, by z ludźmi, z którymi dobrze spędza się czas, by nawet najdłuższa droga nie była nudna. Bawilibyśmy się dobrze, spali nawet w samochodzie. Pogoda, taka jak dzisiaj sprzyja takim marzeniom. W niedzielę najprawdopodobniej zrobię bardziej wakacyjne zdjęcia, jakie, zobaczycie. A jakie są Wasze wymarzone wakacje?

ENG: A song, that you can listening on youtube (link higher), consociate me with summer. As like 'Jubel' by Klingande. When I'm hearing first seconds of song I'm dreaming about holidays- to take friends (for or five people), take a car, package the most important things, and go. Where? Where we will dream- to the South of Europe, to visit Italy, Greece, maybe we will be in Lloret de mar? It will take us about month, maybe all summer- we will stay in one place longer- maybe in a week. We will swim in Mediterranean Se in nigh, or see sunrise in mountains. Summer like that will be ideal. It won't be important where- it would be even travel along the Polish coast- the most important will be travel with people, with whom I spend a good time. In Sunday I'm going to do more holidays photos. Write me about your imagine holidays!PL: Co do zestawu, to długo się przymierzałam by zrobić z nim zdjęcia, pierwsze podejście było tydzień temu, na balkonie w moim starym mieszkaniu, jednak słońce tak świeciło, że to było nie możliwe, bo cała wychodziłam ciemna. Następnie przez cały tydzień mówiła siostrze, aby mi zrobiła, ale sama całkowicie zapomniałam, byłam zajęta. W końcu, w pierwszym cieplejszym dniu chwyciłam za aparat i na zdjęcia. Spodenki, jak i bluzkę znalazłam w New Yorkerze, były dosyć tanie, a są bardzo charakterystyczne i idealne na lato- bluzka jest cienka, na ramiączka, z lekko odkrytymi plecami. Spodenki natomiast o tradycyjnym kroju- z wyższym stanem, oraz z zamkiem z tyłu. Uwiodły mnie swoim wzorem- kwiaty pomarańczowo- biało- zielone idealnie pasują na wakacje. Są one i eleganckie i całkowicie na luzie. O kapeluszu i plecaku nie będę rozpisywała się, bo już widzieliście je wiele razy na blogu.

ENG: I want to do this photos from a week. First I wanted in my balcony in old flat in Gdańsk, but sun was shining, and photos were too dark and too light. Next from weekend I asked my sister to do photos, but I didn't remember and I had too much things to do. So today, in first hotter day I took camera and did photos. Shorts and top I found in New Yorker, they were cheap, but very characteristc and ideal for summer- top is slight, on shoulder- strap and you can see a little of my back. Shorts are traditional- with hight waist, and with zip in back. I like pattern- orange, whie and green flowers are ideal for summer. They are elegance, and laid-back. About hat and backpack I won't write, because You can see them many times.


White Top - MODNAPOLKA.pl
5 komentarzy:

 1. Bardzo fajne połączenie :) Klasyczny biały zawsze się sprawdza :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie i super fotki!!

  http://joannok.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 3. Spodobał mi się zestaw, ale plecak po prostu mnie zachwycił.
  Moje wymarzone wakacje? Hm, przede wszystkim chciałabym te wakacje mieć, tak żeby matka nie odebrała mi ich po raz kolejny. Na większe marzenia sobie na razie nie pozwalam, prowadzą tylko do rozczarowania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wyglądasz! :) Bluzeczki na takich cienkich ramiączkach są urocze!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne spodenki oraz kapelusz! :)
  Obserwuje i zapraszam do siebie ;)
  http://klemka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)