środa, 9 lipca 2014

Jeans skirt


(wearing H&M via second hand skirt, H&M top and hat, Tally Weijl belt and New Look wedges)

PL: Ciepło, ciepło i jeszcze raz ciepło. Jak ja uwielbiam taką pogodę! Nie zawsze, np od wczoraj siedzę cały czas w domu, bo w poniedziałek byłam nad jeziorem i spaliłam całe plecy. Dopiero dzisiaj mogłam opierać się gdy siedzę, ale niestety o spaniu na plecach mogę jeszcze pomarzyć. Ostatnio zastanawiałam się czemu jakiś przedmiot (marka itd) mają parcie na kupujących, a inne po kilku miesiącach upadają. Czemu ludzie tak chętnie kupują iPhony, które każdy kojarzy (sprawdzone), a nie komórki Google? Jak widać, chyba nie zawsze znana firma potrafi wydać coś sławnego. Jednak wszyscy kojarzą te urządzenia elektryczne z obgryzionym jabłkiem na tyle. Wszyscy tego tak bardzo pożądają. W Stanach, słyszałam, że są tanie, więc ludzie za 300-400$ mają dobre komórki, jeżeli kupują na abonament maja jeszcze taniej. Więc Polacy co robią? Widzą w internecie, po blogerkach i youtuberkach, że posiadają takie komórki, więc czemu i my byłybyśmy gorsze? Zwłaszcza, że u nas by zapłacić za obgryzione jabłko trzeba trochę zapłacić. Sama nie dałabym dwóch tysięcy za komórkę, skoro i tak wymienię ją, jednak gdy proponują Ci iPhona za złotówkę, to od razu przestajesz słuchać o innych komórkach. Co z tego, że mówiłaś koleżance posiadającej iPhona, że uważasz, że chcą abyś płacił za wszystko. Zamawiasz komórkę i czekasz na nią kilka dni. Następnie siedzisz trochę czasu, aby ją włączyć, bo to wifi nie chce działać, a to zasięgu nie masz (a u mnie to baaardzo prawdopodobne). Następnie po włączeniu ogarniasz AppStore, logujesz się ponownie, potwierdzasz maila. Ok, wszystko pościągane? Czas zająć się muzyką. Całe szczęście wcześniej ogarniałam iTunes na komputerze, jednak po aktualizacji zapomniałam jak to działa, całe szczęście pomogły tutoriale na YouTube. Gdy już podładujesz komórkę (dostałam ją niestety rozładowaną) i zalogujesz się na wszystkie aplikacje, które używałaś na Androidzie, oraz jak już ustawisz tapetę, dzwonki, układ menu, zrzucisz kontakty, okazuje się, że trzy godziny siedzenia nad komórką nie poszły na marne. Zaczynasz ogarniać wszystkie nowe aplikacje, wszystkie nowości. Po kilku minutach zapamiętujesz układ ikon w menu, czy jak cofać, odblokowywać (nie z góry na dół tyko z lewej na prawą!) okazuje się, że komórka jest bardzo łatwa w obsłudze. Do tego ma wiele innych opcji, niż w Androidzie, cieszysz się nawet z ruchomej tapety, gdy poruszasz komórką, przecież to nowość! Jak na razie komórka sprawuje się idealnie, mimo, że czasem nadal przyciskam obudowę po lewej, by cofnąć, albo po prawej, by włączyć opcje. Jednak jak na razie dobrze się sprawuje. Oto właśnie i jak przez tydzień stałam się zwolenniczką produktów z obgryzionym jabłkiem, uważam jednak, że nigdy nie dałabym całej ceny ani za iPada, ani iPoda, ani iPhona. 

ENG: Hot, hot and hot! I love weatheh like this. But not everytime- for example from yesterday I spend all time in home, because in Monday I was all day in the lake and I burned down my back. Only today I can lean when I sit on chair. so I can only dream about sleeping on my back. Last I think about brands. Why people want to buy an iPhone, not good Google mobile phones? Everybody know those iDevice. Why? I heard one time, that in US Apple's devices are cheaper than in Europe. When they want to spend money on phone they want spend only about 300-400$ on good phone. On phone subscription is cheeper. Here, we can see those phones, pads, and pods od fashion blogs, or YouTube, that many people have it. So everybody in Poland want an iPhone, iPad, iPod. I've never bought a mobile phone cost about 2.000 zł, because I know that I will change it for 2 years for better. But when on network operator you heard that you can buy iPhone only for 1 zł, you don't listen about another phones. You bought it, and wait about 3-5 days for delivery. Next you spend 3 hours on turn on phone- register on Apple ID. But you can't do this when you Wi-Fi or when you are out of range (in my home are posibble those two). Next you look to AppStore, log again on Apple ID and Gmail. Ok, everything you download (facebook, instagram, messanger, games?), so now you can download music. Good that I had iTunes on my computer earlier, but for update I didn't know how can I do this. I found tutorial on YouTube, so I did it and remember. Next when you recharge battery, log in every Facebook, Gmail, Instagram etc. and you change wallpapper you see that this 3 hours weren't so bad. You see new apps, and you can know how to back and click something. After hour you remeber ever icon on menu, how to unlock (not from top to down, alno from left to right!) you can see that phone is easy. It has got more apps and toys than in Android, you enjoy even that wallpaper is moving when you move your phone- it's new for me! For today, my phone is really good, I remember how o back, but sometimes I still 'click' on left side of case to back, and right to open menu. And how from week (in June I agreed with friend about Apple that they wants us to spend money) I became a fan of device with apple, but I will never buy iPad, iPhone, and iPod from normal prize.PL: Co do dzisiejszego zestawu- idealny na takie dni jak dzisiaj- krótka spódniczka i krótka bluzka w cale nie sprawia, że jest gorąco. Wszystko (oprócz butów i bransoletki) pochodzi z H&Mu, spódniczka z metką H&Mu znalazłam rok temu w Lumpeksie- w tym samym, moim ulubionym, w którym dzisiaj znalazłam świetne trzy bluzki. Co sądzicie o całości?

ENG: About outfilt: it's ideal for weather like this- short skirt and short top, don't make me hot. Everything (only not wedges and brancelet) are from H&M, skirt with H&M label I found in Second Hand year ago- in the same, where I today found 3 tops, every from H&M. Do you like that outfilt?

Jeans skirt - MODNAPOLKA.pl
10 komentarzy:

 1. cudowny kapelusz <3 bardzo fajny blog :) zapraszam do mnie :)

  http://sandrainvogue.blogspot.com/

  obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabulous legs you have. Infinitely long and nicely shaped.

  OdpowiedzUsuń
 3. piekne zdjecia , troche w klimacie vintage , wspaniale wygladasz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prze cudownie wyglądasz!:D

  http://fcknlady.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Super MIałąm kiedyś podobną :) Obserwuję :)

  Pozdrawiam

  http://joannok.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, vintage z mody nie wychodzi nigdy ;)

  Pozdrawiamy,

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo wakacyjny i uroczy look :) podoba mi się połączenie spódniczki z denimu i słomianego kapelusza :) możesz zdradzić, jaki filtr jest użyty na zdjęciach? :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też marzę o obgryzonym jabłku :) szczęściara! gratuluję nowego gadżetu :) ładnie wyglądasz :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. cool
  http://amandachic.com/about/noticias/amanda-chic-and-arzu-kara.html

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo fajny look ;-) Spódniczka świetnie wygląda w połączeniu z kapeluszem ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)