środa, 22 kwietnia 2015

Spring walk


(wearing H&M hat, boots & jeans, Sin Say coat, Second Hand shirt & Centro backpack)

Uwielbiam Mazurskie jeziora. Może dlatego, że się nad jednym wychowałam, może dlatego, że na prawdę są piękne. Wiem jednak, że zawsze będę tutaj wracała. Tutaj, czyli na plażę ze zdjęć. Gdy byłam mała jeździłam z rodzicami właśnie na nią (ze względu na bliskie położenie, jak i małą ilość osób). Z parkingu na plażę prowadzi ścieżka (kilka lat temu, a teraz zwykła droga). Ma może ona maksymalnie 300 metrów, jednak gdy miałam te 3-7 lat zawsze wydawała mi się bardzo długa. Pewnie dlatego, że byłam mała i wszystko wydawało mi się duże, ale także wydaje mi się, dlatego, że zawsze chciałam jak najszybciej wejść do wody. Gdy był początek wakacji i woda jeszcze zimna, siedziałam w niej dopóki, jak rodzice opowiadają, moje usta nie zrobiły się fioletowe z zimna. Uwielbiałam pływać, nadal uwielbiam. Uważam, że w wodzie całkowicie mogę odpocząć, moje mięśnie nie pracować aż tak dużo, mogę tam po prostu leżeć i utrzymywać się na powierzchni. Najbardziej jednak uwielbiam nurkować, widzieć to, co skrywa się pod wodą. Świat wtedy wygląda zupełnie inaczej. Zwykle nurkowałam bez okularów do tego przeznaczonych, jednak teraz boję się o moje soczewki. Więc od trzech lat nie nurkowałam, w ogóle. Mam zamiar to zmienić i w końcu kupić jakieś lepsze google do nurkowania. Ciekawe czy dno jeziora się zmieniło przez te kilka lat.PL: Dzisiaj przedstawiam Wam całkowicie zwykły zestaw, z jeansami, większą koszulą w kratkę, eleganckim płaszczem i kapeluszem. Idealny na spacery (akurat pogoda do tego pasuje) czy na cały dzień na uczelnię/ zakupy. Prostota często jest najlepsza.

ENG: Today I want to show You normal look: with jeans, checked oversize shirt, elegance coat, and hat. It's ideal for spring walk, or for a day in school, or shopping. Easy looks, sometimes are the best.10 komentarzy:

 1. Nigdy w życiu nie byłam na Mazurach, a tak bardzo bym chciała. Świetna stylizacja, a zdjęcia przepiękne :) Pozdrawiam, WWW.POLINSKA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 2. Super stylizacja,mazurskie jeziora są mi bardzo bliskie, ponieważ mieszkam tu od zawsze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia piękne, szczególnie pierwsze :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 4. I love it!

  http://fridaynightstyle.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne zdjęcia :)
  widoki bajeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Perfekcyjnie wyglądasz! Super zdjęcia :)
  Piękne miejsce na zdjęcia, uwielbiam takie jeziora ♥
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2015/04/april.html
  Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad u mnie <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczne zdjęcia! Super wyglądasz kochana!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny zestaw! :) Zgadzam się z Tobą prostota, prawie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem ;))

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)