środa, 6 sierpnia 2014

Black shorts & tatran shirt


(wearing second hand shirt, New Yorker top, vinted shorts, allegro sunglasses and H&M boots)

PL: Wczorajszy dzień cały spędziłam przerabiając ubrania. Stworzyłam idealne wg mnie spodenki i bluzkę. Efekty na blogu zobaczycie w weekend, a jeżeli nie chcecie tyle czekać, to zapraszam Was w piątek do Władysławowa na plaże przy wejściu nr 1 (pierwsze wejście od strony portu). 
Będąc ostatnio we Władysławowie poznałam parę ze Śląska. Na początku wydawali mi się zwariowani w negatywnym punkcie widzenia- robili sobie zdjęcia wszędzie, latali uśmiechnięci, podziwiali nawet fajnie wyglądającą ulicę w nocy. Jednak polubiłam ich. Spędzając więcej czasu z nimi zauważyłam, że są szczęśliwi, szukają we wszystkim czegoś co jest ciekawe, co sprawia, że są szczęśliwi. Nie martwią się, że mają daleko do pokoju, że wynajęli go tylko na kilka dni i jeżeli będą chcieli zostać tyle, ile zaplanowali, to będą musieli coś znaleźć, czy że niedługo będą musieli wrócić do domu. Cieszyli się chwilą. Stwierdziłam wtedy, że jest cudownie być taką osobą. Zauważa się same dobre strony wszystkiego, tych złych nie. Ostatecznie, po grillu który trwał całą noc siedziałam przy brzegu morza i śmiałam się z tego, jak mewy śmiesznie, szybko przebierają łapkami, jak chodzą.

ENG: Yesterday I did DIY clothes. I made, for me, ideal shorts and top. Efects you will see on blog on weekend, official presentation will be on Friday in Władysławowo.
When I was there, last time, I met a couple from Silesia (South Poland). First for me they were crazy, in negative side- they everywhere took photos, they were smiling, all the time, for them the most beautiful was a street at night. But I liked them. When I spent more time with them I saw that they are happy, and they enjoying everything ant this made them happy. They didn't care that they he ad a long road to a room, that if they want to stay longer they will need to change another, or that they finally back home. They enjoying the moment. I thought then, that it would be great to be a person like them. Finally, afhter the grill on the beach I set near the sea and laughing that seagulls walked really funny- fast moving their legs.PL: Dzisiaj możecie zobaczyć moją najnowszą zdobycz, najnowszą, bo dostałam ją dzisiaj, około 13. Przedstawiam Wam czarne spodenki, z wysokim stanem! Mają zwykły krój, jednak idealnie leżą na mnie i wyglądają wspaniale. Wymieniłam się na nie z jedną dziewczyną na vinted. Możecie także teraz zobaczyć jedną z kolejnych nowszych rzeczy- koszulę w kratkę. Jest duża, gruba, oraz ma tradycyjny wzór kratki. Kupiłam ją w lumpeksie za 30 zł. 

ENG: Today you can see my newest clothe, newest, because I got it today at 1 pm. Ladies and Geltemens I want to present you my new black shorts with high waist! It has ideal style- it fits me and looks great. I change my one shorts in it on vinted (polish side where you can sell and change clothes, accesories ect.) You can see also one of my newer thing- tatran shirt. It's big, and had a traditional checked pattern. I bought it in second hand for 30 zł.
Stylizacja: Black shorts & tatran shirt

4 komentarze:

  1. Świetnie wyglądasz! :) Połączenie kraciastej koszuli wraz z ciemnymi szortami to klasyka, ale zawsze prezentuje się ciekawie!
    PS. Czekam na Twój kolejny zestaw :* ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam takie koszule!!

    http://joannok.blogspot.de/

    OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)