czwartek, 24 kwietnia 2014

Zielono mi!
Uwielbiam taką pogodę! Wszystko jest nareszcie zielone. Trzymam kciuki, by na majówkę była tez taka ładna pogoda :D
Będąc dzisiaj w sklepie, przy kasie obsługiwała mnie kobieta w średnim wieku. Wszystko byłoby normalne, gdyby nie jej sposób bycia. Dokładnie mówiła co kasuje, miała dobry kontakt z kupującym. Zupełnie różniła się od innych kasjerek w Realu, które kontaktują się z kupującym by podać cenę i powiedzieć każdemu znaną kwestię "Dziękujemy i zapraszamy ponownie". Po odejściu od kasy byłam uśmiechnięta i wiedziałam, że następnym razem też udam się do owej kasjerki. Przelała od siebie dobrą energię, oraz bardzo dobry humor. Inni pewnie nazywają ją wariatką, jest zupełnie inna niż szary tłum, bez dobrego humoru. Stwierdziłam więc, że świat i ludzie potrzebują takich wariatów. Wszędzie pełno jest nudziarzy, którzy traktują życie jako kara. W tramwajach, autobusach, czy w metrze nikt się do Ciebie nie uśmiecha, nie rozmawia z Tobą, a gdy Ty z kimkolwiek rozmawiasz patrzą na Ciebie niczym wilki na swoją zdobycz (można to głównie zaobserwować w Warszawie). Raz, idąc w Gdańsku w centrum z moją współlokatorką miałyśmy dobry humor, śmiałyśmy się. Zatrzymałyśmy się przed przejściem- miałyśmy czerwone światło. Stał obok nas starszy pan, widać było po jego minie, że nie ma dobrego humoru. Zapaliło się światło zielone, osoby, które jeżdżą samochodem, lub mają zamiar zdawać prawko, wiedzą, że gdy zapala się zielone światło na skrzyżowaniu, to na przejściach które są równoległe do drogi, która ma zielone, także zapala się zielone światło. Skręcający w prawo jak i lewo mają wtedy uważać, zatrzymać się przed przejściem i przepuścić wszystkich. gdy tylko zapaliło się zielone światło na przejściu, wraz ze współlokatorką ruszyłyśmy, obok zatrzymał się samochód, a starszy pan od razu do nas jakbyśmy zrobiły najgorszą rzecz na świecie: "Nie uważacie nawet, oni są najarani jakimiś narkotykami, tak samo jak wy". Od razu na siebie popatrzyłyśmy, prawie wybuchnęłyśmy śmiechem. Ani razu w zyciu nie brałyśmy narkotyków, szliśmy do znajomych, gdzie mieliśmy wypić po piwie i iść do klubu- więc byłyśmy całkowicie trzeźwe. Zauważyłam wtedy, że ludzie którzy mają dobry humor, śmieją się, żartują, w miejscu publicznym, są odbierani jako osoby napite albo najarane. Czemu tak jest? Czy nie można mieć dobrego humoru, tak po prostu? 
Ludzie którzy się uśmiechają uważani są za dziwnych, lub napitych, cóż, jak według innych można mieć dobry humor na tym świecie? Sami zapewne po swoich doświadczeniach z alkoholem wiedzą, że tylko po wypiciu można mieć dobry humor. 
Stwierdziłam więc, że nie chcę być osobą, która siedzi z brakiem humoru i patrzy się na osoby żartujące, myśląc, że są już po niezłej imprezie. Chcę być tą osobą, która będzie żartowała i śmiała się ze znajomymi, po prostu, dobrze się bawiła, w każdym momencie, a nie po upojeniu alkoholem.
| Płaszcz Atmosphere | Koszula C&A | Spódniczka Reserved | Buty Dr Martens | Plecak Centro |Zobacz stylizację w - MODNAPOLKA.pl

9 komentarzy:

 1. ślicznie wyglądasz ;) boska koszula ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne zestawienie koszuli w kratę z delikatną spódniczką ♥

  www.aliceFashion.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowna koszula i spódniczka ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Połączenie delikatnej spódniczki z koszulą w kratę boskie!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejuu, uwielbiam taką zieleń!

  OdpowiedzUsuń
 6. Your skirt is really adorable!!!! Eni

  http://eniwherefashion.blogspot.it/
  https://www.facebook.com/eniwherefashion

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne too.. !! :))

  http://fashion-styleeee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. rewelacyjna koszula
  super blog :*

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)