poniedziałek, 2 marca 2015

Mint sweater


(pics. Sandra  wearing H&M sweater & boots, Szafa.pl skirt, Zara scarf & bornprettystore rings)


Zbieram się do napisania tego postu po raz trzeci. Nie wiem czy to zmęczenie siedzeniem cały dzień na uczelni czy ogólnie brakiem chęci do wszystkiego, zaczynając od wysiłku umysłowego. W nowym semestrze mam nowy plan, jedyne co o nim mogę powiedzieć, to to, że z jednej strony go nienawidzę- zajęcia we wtorki i środy zaczynają się o 8 a kończą w godzinach 17-19, ale z drugiej strony uwielbiam, w poniedziałki mam konsultacje na projekty, na które jeszcze nie zaczęłam myśleć więc w praktyce mam weekend 3 dni. Mogę bez problemów wrócić do Gdańska w poniedziałek z domu, czy z Warszawy, a dodatkowy dzień lenistwa bardo mi pasuje.Tak właśnie i dzisiaj siedzę w domu i znowu zabieram się do pisania. Niestety o 19 mam pociąg do Gdańska, a tam pełno zajęć. Może będe mogła się wyspać i odpocząć już w czwartek?
Z każdym dniem wypatruję coraz to nowych oznak wiosny- śpiewu ptaków, słońca, czy przebiśniegów. Mam nadzieję, że wiosna jest już bliżej niż śnieg. Mimo, że zima w tym roku była łagodna, to ja coraz bardziej chciałam i wyczekiwałam wiosny. Nie moge doczekać się gdy już będzie tak ciepło, że będe mogła wyjść nad morze ubrana tak jak na zdjęciach, bez trzęsienia się z zimna.Te wspaniałe zdjęcia, zrobione przez Sandrę sprawiają, że już czuję klimat wiosny, czy nawet lata. Słoneczna pogoda, plaża, morze. Gdyby było trochę cieplej w czasie robienia zdjęć to chętnie bym popływała w morzu. Zawsze uważałam, że tego typu spódnice pasują do morza i wody, jeszcze lepiej tylko wyglądałaby gdyby była zanurzona w wodzie.


Stylizacja: Mint sweater
7 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia! Takie klimatyczne. Strasznie mi się podobają;) i rewelacyjna stylizacja!

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcia są rewelacyjne, podobnie jak cała stylizacja !
  mam taki sam sweterek, ale w nim nie chodzę, muszę go wystawić na vinted może ktoś go przygarnie, bo aż szkodaaaa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się Twoje stylizacje i wpisy, mogłaby do nich pasować moja biżuteria, zobacz na http://infinitydesignjewellery.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna stylizacja, jeśli lubisz ciuszki używane i vintage to zajrzyj na http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=39499440

  OdpowiedzUsuń
 5. Boskie zdjęcia, jestem zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana zdjęcia powalają! Set idealnie pasuje do otaczającego Cię krajobrazu ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)