środa, 18 marca 2015

Dress with circles

(wearing H&M dress & boots, Sin Say hat & New Look sweater)

Wiosna już przyszła do Gdańska (i nie tylko). Dzisiaj, gdy przed chwilą wyszłam po rzeczy na śniadanie do sklepu, to było mi za gorąco w jesiennym płaszczu. Już przeglądał długoterminowe prognozy pogody, aby zobaczyć, że kolejne prawie 3 tygodnie będą ciepłe (mimo, że w ten weekend ma być lekkie załamanie pogody). Już planuję na jutro (kolejny wolny dzień w tym tygodniu, gdy dowiedziałam się wczoraj, że środę mam całą wolną stwierdziłam, że mogłam w ogóle nie przyjeżdżać na cały tydzień do Gdańska) wypad nad morze. Byłam już dwa razy w tym roku tam, ale jeszcze nie w taka piękną, słoneczną pogodę. Przyda mi się taki odpoczynek od siedzenia na uczelni całe dnie, oraz wymyślania projektów, artystycznych jak i animacyjnych. Ostatnio nawet męczę się ze sprawozdaniem za praktyki z poprzedniego(!) roku, ponieważ po kontroli okazało się, że cały mój rok ma źle napisane. Siedzę więc od weekendu i staram się co chwila poprawiać sprawozdanie, aby wyglądało na bardziej formalne i tylko z umiejętnościami, których się nauczyłam na praktykach, bez dat i dodatkowych opisów (co sobie opiekun praktyk zażyczył). Trzymajcie więc kciuki, abym już dzisiaj zaniosła to bez żadnych poprawek. PL: Ostatnio w takim połączeniu chodzę prawie cały czas. W chłodne dni przydawał się sweter, a sukienkę, którą kupiłam na sylwestra postanowiłam wykorzystać także i do codziennego zestawu. Całość utrzymałam w dość ciemnych kolorach- jakoś one zaczęły do mnie przemawiać, może przez straszną pogodę, która ostatnio cały czas była obecna. Wiem jednak, że już teraz zaczynam ubierać się bardziej kolorowo, ze względu na słońce, które świeci tak mocno!

ENG: Those clothes I can wear all the time. In cold days, sweater is a good idea. This dress I bought for New Years Eve, but I decided that for everyday look is good too. All is dark- maybe because I wore it when bad weather was. But now I prefer lighter colours, beceuse of sun!

Dress with circles - MODNAPOLKA.pl

5 komentarzy:

 1. Świetna sukienka! Bardzo mi się podoba całe połączenie!
  Pozdrawiam ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sweter w połączeniu z sukienką wygląda pięknie! Zachowanie ciemnych kolorów w tej stylizacji było bardzo dobrym pomysłem. :) Pozdrawiam. http://wwhatcanisayy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka jest urocza <3 świetne połączenie i genialne beanie:)
  Ja również cieszę się, że wiosna już do nas zawitała!

  Zapraszam do siebie i zachęcam do obserwowania sama też chętnie zaobserwuję http://www.fashionmint.pl/
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny look! Bardzo mi się podoba sukienka ;) A sweterek bardzo podobny widziałam na http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/swetry.html#1 tylko w jaśniejszych kolorkach ;)

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)