niedziela, 19 października 2014

Flower patterns


(wearing Sin Sat hat, coat & scarf & H&M boots & dress)

PL: Jak dawno mnie tu nie było. Uczelnia zajmuje mi sporo czasu, oraz nie mam w Gdańsku nikogo, kto by robił mi zdjęcia. Na ten weekend wróciłam do domu, by wykurować się, przez przeziębienie i mogłam zrobić zdjęcia. Nie lubię jesieni, ciągle pada (chociaż w Gdańsku dopiero zaczęło w tym tygodniu), jest zimno i wcześnie zaczyna się robić ciemno. 
Około dwa lata temu, gdy jeździłam do Warszawy na rysunek uważałam, że nie lubię tego miasta. Jeździłam tam co tydzień, musiałam wcześniej wstawać, by jechać około trzy godziny, następnie rysowałam/ malowałam trzy godziny i widziałam, że mi nie wychodzi, potem znowu wracałam trzy godziny do domu. Źle wspominam pierwsze wyjazdy do Warszawy. Jednak gdy w ferie w trzeciej liceum poznałam mojego teraźniejszego chłopaka, zaczęłam lubić jeździć do naszej stolicy. Trzy godziny jechałam, trzy godziny rysowałam/malowałam, a potem przez pięć- sześć godzin spędzałam czas z chłopakiem. Bardzo dobrze wspominam ten czas. Następnie gdy dostałam się na studia do Gdańska byłam zadowolona, że mieszkam w większym mieście, jednak po miesiącu, może więcej, stwierdziłam, że może i Gdańsk jest ładnym miastem, ma piękną starówkę, ale źle się w nim czuję. Gdy mam okazję wolę wyjechać do domu, albo do Warszawy, by tylko nie spędzać tam weekendu. Może kiedyś się to zmieni, ale na razie chcę uciekać z Gdańska gdy tylko mogę. 

ENG: I wasn't here long time. My academy took me a much time, and I have anybody in Gdańsk who could take me photos. For this weekend I backed home, to get better, because I'm sick. I could do photos today. I don't like fall. It rain all the time (but in Gdańsk it started in this week), it's cold and faster it become dark.
About two years ago, when I was going to Warsaw for drawing lessons I thought that I hate this city. I went there every week, then I needed to wake up early, drived about three hours, next drew three hours, saw that I can't  drawing, and backed home. For me, first weeks of lessons in Warsaw was horrible. But when I met my boyfriend on winter holidays I wanted to go to Warsaw more than one time a week. It was a really good time there. Next I went to Gdańsk. I was really excited that I am in big city. But after month or more, I felt that Gdańsk it's not my city. It has really beautiful old town, and buildings, but I don't feel good there. When I can I'm going home or to Warsaw. There I felt better.PL: Dzisiejszy zestaw to połączenie ubrań z H&Mu (buty i sukienka) z Sin Saya (płaszcz, czapka i szalik). Połączyłam dwie rzeczy w kwiaty. Według mnie wygląda to całkiem dobrze, zupełnie inaczej, ciekawie. Ja się w takich zestawach czuję bardzo dobrze. Możecie zobaczyć po raz pierwszy tutaj moje nowe buty z H&Mu, szalik i sukienkę. Zakochałam się w "czołgach". Są bardzo wygodne, mają obcas, ale i akże platformę, dzięki której w ogóle nie czuć, że buty mają obcas. Sukienkę kupiłam na promocji w H&Mie. Uwielbiam tamtejsze promocje i zawsze mogę znaleźć coś ciekawego za 20 złotych. Szalik kupiłam razem z płaszczem i mogłabym go nosić zawsze i do wszystkiego. Jak podoba się Wam całość?

ENG: Todays look is made with clothes from H&M (boots and dress) and Sin Say (coat, scarf and hat). I mixed two clothes with floral pattern. For me it lookes really good, another and interesting. I feel really good in this look. You can see here for the first time my new boots from H&M, scarf and dress. I felt in love in "tanks". It's really confortable boots, and have a heels, with platform, so I can't feel that they are high. Dress I bough in sales for 20 zł. I really like sales in H&M and I can always find something there. Scarf the I bought with coat and I could wear it all the time. Do you like it?
Flower patterns
17 komentarzy:

 1. Buty mnie zauroczyły! Są prześwietne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Płaszcz i szalik są ekstra! Cała stylizacja bardzo mi się podoba. :) Zapraszam też przy okazji do mnie. Byłoby miło, jakbyś zajrzała. :) http://wwhatcanisayy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialny look! Uwielbiam dodatki z Sinsay'a :)
  Podoba mi się Twój styl :)
  Pozdrawiam
  http://poprostumeg.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cały look bardzo na tak!
  Najbardziej zachwycają mnie czapka i buty <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko idealnie do siebie pasuje, jestem pod wrażeniem! :) Widzę, że obie będąc na studiach chcemy uciekać ze swoich uczelnianych miast. To trochę przykre, że nie odnajdujesz się w Gdańsku, ale przynajmniej "trzyma Cię przy życiu" wizja powrotu do Warszawy. Przynajmniej tak jest w moim przypadku :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. super wyglądasz :-)
  Ja od dawna jestem zauroczona Gdańskiem, chociaż też nie wiem jak by mi się tam mieszkało na stałe :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. stylizacja jak by prosto z żurnala - o zdjęciach już nie wspomnę :)
  Pozdrawiam serdecznie
  Zocha-Fashion

  OdpowiedzUsuń
 8. Super! :) Pasuje Ci ten płaszczyk!

  OdpowiedzUsuń
 9. Cool beanie!

  http://beautyfollower.blogspot.gr

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna stylizacja! Baaardzo mi się podobasz w takim wydaniu ;)
  Więcej takich zestawów proszę :D

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)