czwartek, 19 czerwca 2014

Black & Jeans


(wearing H&M jacket, hat; no name top; Pull&Bear jeans; New Look wedges)

PL: Ostatnio stwierdziłam, że dodaję na bloga wiele zestawów z różnych stylów- boho, festynowych, zwyczajnych dziewczęcych, sportowych oraz eleganckich. Sama tak się ubierałam na co dzień. Podoba mi się wiele stylów, codziennie przeglądam tysiące blogów poszukując inspiracji. Wszystkie zestawy, które umieszczam na blogu podobają mi się i dobrze się w nich czuję więc jest to jeszcze trudniejsze w wyborze, który rodzaj zestawów powinien pojawiać się tutaj częściej aż w końcu powinien tutaj znajdować się cały czas. Potrzebuję do tego Was. Stworzyłam dwie ankiety. Pierwszą- jaki styl zestawów powinien blog reprezentować (podane sa linki do zdjęć stylu) a drugą- co chcielibyście aby na blogu się pojawiało.  Bardzo Was proszę o wypełnienie ankiet, abym mogła bardziej zorientować się co najbardziej się Wam podoba, a czego chcielibyście uniknąć.

ENG: Last time I'm thinking about my outfits, I add many looks with another styles- boho, elegance, girly, festival, sporty. I always wear clothes like on blog. I loke many styles, everyday I look at another fashion blogger for inspirations. I like and I feel good in every look posted on blog, so it's more difficult to choose one oryginal. So I need your help. I made two questionnaires. First- which my style do you prefer (with links on photos of styles), second- what do you want to see on my blog. It would be great if you answer in this two questionnaires. After that I will now what you prefer to see on my blog.
 


Black & jeans - MODNAPOLKA.pl
PL: Wracając do zestawu, jest typowym eleganckim zestawem na chłodniejsze dni lata. Marynarka ma tradycyjny krój- zwykła czarna, kupiona w H&Mie. Bluzka, top, znaleziony w szafie, nie wiadomo skąd. Jeasny to jedyne spodnie, które nosiłam od marca. Buty- koturny, kupiłam dwa lata temu i nadal je uwielbiam. Kapelusz od niedawna jest jednym z obowiązkowych rzeczy w zestawach. Mam już wypatrzony zwykły czarny kapelusz, który pewnie w wakacje będę nosiła na zmianę z tym z dzisiejszego postu.

ENG: Back to look- it's normal elegance outfilt for colder summer days. Jacket has tradidional cut- blak, bought in H&M. Top, found in my garderobe, nobody knows from it is. Jeans are the only pants I have wore from March. Boots- wedges, I bought 2 years ago, and I still love it. Hat is one of my favourtie thing in look from a month. I fount black, normal hat, what I will wear on change with this from today outfit.9 komentarzy:

 1. Nogi, włosy, kapelusz... wszystko idealne :) Jesteś piękna!

  OdpowiedzUsuń
 2. ja już :) czekam teraz na Ciebie kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 3. swietne spodnie!!
  http://zielonoma.blogspot.it/2014/06/bad-romance.html

  OdpowiedzUsuń
 4. wow, wyglądasz naprawdę bardzo dobrze <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo pasują Ci falowane włosy i czerwone usta, a w dodatku świetnie wyglądają w tym zestawie. Mam podobnie i chyba więszkość dziewczyn też, podoba mi się wiele stylów i chyba nie mogłabym utożsamiać się tylko z jednym. I w sumie po co, skoro moda oferuje nam tak dużą różnorodność?

  xwelcome-to-my-circusx.blogspot.com / zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Co sądzisz o poście, co byś zmieniła/zmienił w blogu/wyglądzie/poście? Dzięki Tobie ten blog może być coraz lepszy!
Dziękuję za komentarze, na pewno odwięczę się :D
Jeżeli obserwujesz, napisz, ja też będę chętnie obserwować :)